+380443230609

Новий рік це цас коли всі обирають нові цілі та рішення, і з 2018 у повний зріст, власники бізнесів вже відмовляються від них. Але це ж не про нас, правда?

goals 2018

Ми регулярно починаємо новий рік з чистим розумом, чистими цілямі та зрозумілими шляхами як їх достягти але рік це багато часу. Ми втрачаємо пару, змінюємо приоритети та іноді посто забуваємо що ми встановили собі зробити. Це властивість людської природи та маже жарт, як погано люди діють задля досягнення власних цілей. Насправді, наука каже що 92% людей не досягають своїх цілей.

Але для вас це не жарти. Ні, цілі які у вас є для бізнесу — серйозні. Отже, як ви переможете тренд та досягнете кожну з ваших цілей на 2018?У нас є перелік з 5 речей, які, якщо ви будете стежити за ними, нададуть вам впевненості, сил та відваги яких вам потрібно щоб утримувати очі на приз.

Запишіть це

Для когось це може виглядати як дурниці, але дослідження кажуть що цілі записує менше 3% людей. Коли ми записуємо цілі, ми вхоплюємо думки краще та перетворюємо абстрактні ідеї у щось більш реальне, у щось чим ми володіємо. Отже сядьте та визначіть свої цілі під час виписування їх на папір. Замість визначити ціль просто як місце де ви бажаєте опинитися, поставте собі запитання яке відповість  як ви туди потрапите, та що взагалі означає «туди» у значеннях які ви можете вимірювати. Як приклад, «отримати більше бізнесу» недостатньо. Замість цого подивітсья на скільки ви хочете збільшити продажі, скільки угод ви хочете успішно закрити, та що ви будете робити у новий інший спосіб щоб це сталося.

Коли ви пропишете свої цілі, ви можете регулярно перевіряти:

  • я на шляху до досягнення моїх цілей?
  • чи роблю я речі як пообіцяла/в собі робити для досягення цілей?
  • чи маю я зробити навіть більше?

Так, і коли я кажу записати ваші цілі, я маю на увазі саме записати їх у блокноті олівцем.

Зробить це видимим

Недостатньо просто визначити ціль. Навіть найбільш ретельно сплановані плани випадають на узбіччя, зпаплюжуються або забуваються. Згідно методики «Впровадження звичок Рокфеллера», візуалізація вашою командою цілей суттєво допоможе досягти їх. Це особливо допомагає для довготривалих цілей, або таких які потребують залучання різних відділків або команд, тому що допомагає підтримувати всіх людей у фокусі. Виділіть цілу стіну та позначте цілі великими та яскравими шрифтами. Покажіть які кроки та ініціативи ви готуєтесь реалізувати для досягення цілей та відстеження погресу на цій стіні. Оберіть тему щоб зробити досягення цілей веселішим та відображайте прогрес згідно цієї теми. Грошові сумки на вагах, бігова доріжка або навіть звичайний термометр можуть допомогти тримати вашу команду проінформованою а також заохотять рухатися уперед.

Розбийте

Великі цілі можуть бути складними, і коли ви починаєте з нуля, можуть бути абсолютно непривабливими. Оскільки ж ви хочете їх досягти у 2018, розбийте їх на квартальні, помісячні або навіть тижневі інтервали. Ці розбиті шматочки допоможуть впевнитися що все що треба зараз на ігровій дошці та бачити що треба робити зараз і не хвилюватися через те що треба робити за 6 місяців.

Цей контекст допомагає людям робити кращий вибір дозволяючі вашій команді бачити як вони досягають цілей у більш  зрозумілий проміжок часу. З цілями, побитими на маленьки частки, ви будете мати можливість виправляти курс швидше також тому що ви отримуєте зворотній зв`язок якщо ви відстаєте, або встановлювати інші приоритети щоб досягти цілей значно швидше.

Нагороджуйте

Всі працюють наполегливо щоб досягти цілей і вони мають бути нагородженими за це. Коли ціль майже вислизає, або всі почуваються втомленими: винагорода може бути чудовим мотиватором та допомогти кожному тиснути трохи сільніше. «Якщо-тоді» винагорода, коли ви можете сказати «якщо ти робиш Х, тоді отримаєш У», є чудовим мотиватором для простих завдань та зрозумілих ключових точок до яких ви хочете прийти. Це може бути ціль продажів, рівень конверсії або інші легки для визначення KPI. Як винагороду ви можете призначити безкоштовні обіди, кілька годи боулінгу або похід у кіно /тут великий простір для уяви насправді/.

Але для більш складних цілей це можливо не найкращий підхід. В таких випадках виші працівники, і ви також, можуть «грати систему» і робити що треба для досягення мети але утримуючі в голові більшу мету. З огляду на це кращою мотивацією буде зробити роботу більш приємною. Слухайте вашу команду, запитайте що вони відчувають стосовно того що їм треба зробити для досягення цілей та нехай це буде план дій. Пропонуючи більше автономії, демонструючи впевненість у їх навичках та надаючи більше сенсу цілям ви можете трансформувати майндсет вашої команди туди де сама робота що ви разом робите вже є винагородою яктакою.

Будьте більш відважними

Цілі мають бути поза вашою зоною комфорту щоб ви могли зростати і це, за самою їх природою робить їх некомфортними. Доки чимало людей вірять що успіх може бути наслідком таланту  та здатністю приймати на себе ризики, Анжела Дакворт вважає що справа може бути в іншому. У її книзі Grit: the power of Passion and Pervasiness, вона пише що той хто більш відважний і є більш успішним. Відвага не талант, не удача, або навіть не те наскільки ви чогось жадаєте прямо зараз. Відвагою вважається утримувати ваші цілі та працювати у напрямі їх досягнення навіть якщо ви впали, втратили темп або збиті з пантелику. Отже навіть якщо іноді ви почуваєтеся наче не можете бути успішним, або ви зробили помилку і це все безнадійно, запитайте себе «чи достатньо я відважний/відважна?». Отже доки ваші конкуренти зараз на вершині, спираються на талант або удачу, ваш довготривалий успіх здійсниться тому що ви працюєте наполеглівіше щодня.

Встановлення нових цілей та дотримання їх є ключовою навичкою яка вам потрібна як власнику бізнесу. Ви керуєте вашим кораблем своїм поглядом у майбутньє, та якщо ви можете досягти того що запланували, майбутній успіх стає неминучим. Слідкуйте за цими 5 кроками щоразу як ви визначаєте цілі для себе та свого бізнесу і ніщо не зупинить вас та ваш бізнес від того щоб стати саме тим, чого ви бажаєте.